תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

פרזנטציה אפקטיבית

פרזנטציה אפקטיבית

מה עושים כאשר אתם צריכים לעשות מצגת חשובה להנהלה? זהו הרגע שבו אתם רוצים להוכיח את עצמכם כחשובים ומועילים לחברה. אתם צריכים שיקשיבו לכם ויאפשרו לכם להסביר את הרעיון בצורה ברורה וקלה להבנה… זהו גם הרגע שבו אתם מתחילים להזיע…

היכולת להעברת פרזנטציה (מצגת) אפקטיבית היא יכולת חשובה מאוד לה אתם עלולים להזדקק בשלבים שונים במהלך חייכם. לא במקרה בבתי הספר. ובמוסדות חינוך להשכלה רבה אתם נדרשים במקרים רבים להכין ולהעביר פרזנטציה לקהל - זה נועד להכין אתכם לחיים ולתת לכם את הכלים הנכונים.  במקרים רבים פרזנטציות הן כלי חשוב במהלך הקריירה ובתחומים רבים העובדים נדרשים להעביר מצגות. למשל חברות הייטק העושות פרזנטציה ללקוח; יזמים הרוצים לגייס משקיעים; מצגות להנהלה וכו‘.

פרזנטציה במקרים רבים היא כלי שיווקי, אך לא רק; זוהי צורה להעביר מסרים בצורה ברורה ומהירה. פרזנטציה מסכמת לקהל את עיקרי הדברים בצורה פשוטה וקלה להבנה והיא יכולה להעביר את המסרים בצורה טובה יותר מקריאת חומר עיוני. כפי שאמרנו הפרזנטציה היא לא רק כלי שיווקי, היא יכולה לגם לשמש לצורת הסברה והעברת חומר בעל אופי חינוכי - לימודי.

מטרות

  • היכרות עם כלי חשוב של הנואם: המצגת.
  • הקניית כלים להעברת המסר בצורה הטובה ביותר באמצעות שימוש במצגת.
  • שיווק עצמי
  • פיתוח המיומנויות בתוכנת power point ואופן ההתנסחות בכתב ובעל פה.

נושאים

  • חשיבות המצגת ככלי עזר לנואם
  • היכרות עם מספר כלים לבניית מצגת אפקטיבית
  • טיפים לעיצוב נכון של המצגת (מבחינת פונטים, צבעים, הנפשות ועוד).
  • התנסות בה המשתתפים יקחו חלק בהכנת מצגת קצרה משלהם.

צרו איתנו קשר לגבי פרזנטציה אפקטיבית

פרזנטציה - הכישורים הדרושים

למרות החשיבות הגדולה של פרזנטציות, או היכולת להעביר פרזנטציות מוצלחות ישנם רבים החוששים מכך ומרגישים שמצגות זה לא עבורם. מחשבה שכזו יכולה להגביל ולעצור אתכם, היא תגרום לכם לפספס הזדמנויות רבות במהלך החיים. בהחלט ניתן ללמוד ולפתח את הכישורים הדרושים לצורך העברת פרזנטציות מוצלחות אשר קולעות למטרה.

לצורך העברת פרזנטציה מוצלחת יש צורך בתכנון והכנה הכוללים את הגדרת המטרה של המצגת ואפיון המסר המרכזי; מבנה נכון של הצגת הדברים; שימוש בשפת גוף וקול; התמודדות עם הפרעות ושאלות וריתוק הקהל לנושא.

ההרצאה שלנו מתאימה לכל הדרגים בארגון, היא מאפשרת לשפר את יכולות התקשורת, גם של אלו אשר צברו ניסיון במצגות. בעזרת שיפור היכולות תוכלו להרגיש את התוצאות במכירות ובהשגת מטרות הארגון.

פיתוח יכולות הפרזנטציה

היכולת לעמוד בביטחון מול קהל היא יכולת חשובה, הן ברמה האישית של הפרט והן ברמה הארגונית. כל עסק, כל ארגון צריך עובדים ומנהלים אשר יודעים לדבר מול קהל ולהעביר מסרים בצורה ברורה על מנת לשרת את המטרה הארגונית. אנו בשרביט מציעים לארגונים, עסקים ומוסדות הרצאות בנושא העברת פרזנטציה.

ההרצאות שלנו יסייעו לעובדים לשפר את כישורי הצגת הפרזנטציה. ההרצאות נוגעות לעקרונות הפרזנטציה וכיצד ליישמם בשיחה של אחד על אחד, או מול קהל גדול; כיצד לעורר הקשבה וכלים בהם אפשר להיעזר. אנו ניתן להם את הכלים הנכונים לבנות את המצגת בצורה ברורה, להעביר את המסרים בשפה רהוטה כולל התאמת שפת הגוף; נלמד אותם להתאים את השפה לקהל, להתמודד עם שאלות מהקהל וכל מה שצריך על מנת לעשות פרזנטציה ולעבור את זה בשלום. עובדים ומנהלים אשר יודעים להעביר מצגת בביטחון יכולים לתרום יותר לארגון.

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים