תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

הרצאות לסטודנטים

הרצאות לסטודנטים

תקופת הלימודים האקדמיים היא התקופה בה אנו רוכשים השכלה אשר תשמש אותנו בקריירה שבה נבחר. ישנם תחומי לימודים שונים וכל אחד בוחר את מה שמתאים עבורו, יש מי שילמד משפטים, אחרים יבחרו בביולוגיה, חינוך, כלכלה, מחשבים, שיווק ועוד. לכל תחום יש את תכנית הלימודים שלו הכוללת קורסים שונים הנדרשים לצורך השלמת התואר. הקורסים הללו אמורים לתת לסטודנטים את כל הכלים אשר יאפשרו להם להיכנס לשוק העבודה. אין לי שום ספק בחשיבותם, אבל האם הידע הטכני הוא כל מה שנדרש? האם מוסדות הלימוד האקדמיים באמת מכינים את הסטודנטים לשוק העבודה או שהשגת התואר היא העיקר? ומה בעצם חסר, אם בכלל, במוסדות האקדמיים על מנת לתת לסטודנטים את הכלים הנכונים?

צרו איתנו קשר לגבי הרצאות לסטודנטים

אם העליתי את השאלה אז כנראה שאתם כבר מבינים שאני עומד לטעון שלא, כלומר מוסדות הלימוד אינם נותנים לסטודנטים את כל הכלים הדרושים על מנת להשתלב במקום העבודה. שלא תבינו לא נכון, אני לא מציע להעמיס עוד קורסים על הסטודנטים המסכנים. כמה הרצאות מאירות עיניים יכולות לשנות את כל התמונה. אין צורך בעוד מבחנים ואין צורך בעוד לחץ; דווקא שינוי אווירה והרצאות קלילות זה מה שהסטודנטים צריכים.

לדוגמה סטודנטים אשר ניהול עסקים זוכים במהלך התואר לכלים חשובים כמו יסודות החשבונאות לצורך הבנת מושגי בסיס בעולם העסקים והבנת דוחות כספיים; סטטיסטיקה ומתמטיקה אשר יאפשרו להם לערוך חישובים ותחזיות; יסודות השיווק; אנגלית עסקית ועוד כלים חשובים. אבל בבוא היום שיתקבלו לעבודה ויעשו את צעדיהם הראשונים בארגון, מתוך שאיפה להפוך למנהלים גדולים יחסרו להם כלים. אף אחד מהקורסים לא ילמד אותם כיצד לנהל משא ומתן בצורה נכונה. זהו לא פרט שולי, משא ומתן נמצא בכל דבר. זהו יכול להיות משא ומתן על תנאי העסקתם בהתחלה, ובהמשך משא ומתן מול ההנהלה, העובדים ואפילו גורמים חיצוניים לצורך קידום העסק. הרצאה לסטודנטים שתלמד אותם את עקרונות המשא ומתן תוכל להיות כלי חשוב מאוד עבורם.

ומה לגבי שיווק עצמי? האם למדתם זאת ביסודות השיווק? כנראה שלא. שיווק עצמי, רושם ראשוני, אלו הם דברים שניתן ללמוד בהרצאות לסטודנטים והם יכולים להיות קריטיים. על הסטודנטים ללמוד לשווק את עצמם, זהו כלי חשוב לצורך התפתחות הקריירה.

ההרצאות שהזכרתי הן לא ההרצאות היחידות אשר יכולות לעזור ישנן עוד רבות אחרות. חשוב לי להדגיש שאלו הן הרצאות אוניברסליות אשר יכולות להתאים לכל אדם, ללא תלות בכיוון הלימודים שבו בחרנו. למשל יכולות השיווק העצמי יכולות לעזור לרואה חשבון, עורך דין ואפילו פיזיקאי. עניין מיוחד מצאתי בהרצאות של אוריה בן טובים; בחרת הדרכה של אוריה בן טובים ישנן הרצאות שונות אשר זוכות לפופולריות גדולה בקרב עסקים הרואים אותן כמועילות ביותר. בהתחשב בזאת, נותר לי רק לשאול האם לא יפה שעת אחת קודם? כלומר להטמיע את אותה צורת מחשבה כבר בקרב הסטודנטים?

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים