תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

הרצאה בנושא שיווק עצמי

הרצאה בנושא שיווק עצמי

בחיים הכל זה שיווק, אך כאשר אנו שומעים את המושג שיווק או הרצאה על שיווק, אנו מצפים להרצאה שתדבר איתנו על אסטרטגיות שיווקיות ומיתוג העסק או המוצר. בהחלט אלו נושאים חשובים, אך הם נוגעים בעיקר לאנשי שיווק ומכירות. הרצאה על שיווק עוסקת בהיבט אחר של השיווק - שיווק עצמי.

כולם יודעים שרושם ראשוני הוא דבר חשוב מאוד, אם זה בדייט רומנטי או אולי בראיון עבודה. הרושם הראשוני הוא אחד ההיבטים של השיווק העצמי, אך לא רק. כולם מבינים את המשמעות של הרושם הראשוני ומביאים את זה לידי ביטוי למשל בצורה שבה הם מתלבשים לראיון העבודה. אך האמת שמדובר בהרבה יותר מזה ולא כולם יודעים לשווק את עצמם.

אמנות השיווק העצמי

שיווק עצמי הוא דבר שצריך לדעת לעשות בצורה הנכונה, לא כולם יודעים לדבר בשבחי עצמם. כאשר אתם רוצים לשווק את עצכם אתם צריכים להדגיש את מעלותיכם האישיות, אך גם לא להיות שחצנים בצורה שמשאירה טעם רע. כאשר השיווק העצמי נעשה בצורה ובמידה הנכונה אנו מצליחים לזכות בתשומת לב ואהדה וזהו דבר חשוב בעולם תחרותי.

בהרצאה על שיווק תלמדו איך לזקוף את כישוריכם והישגיכם לטובתכם, תלמדו להציג אותם בצורה הנכונה מבלי ליצור איום והתנגדויות אצל הפרטנר לשיחה. עודף הישגים וחשיבות עצמית יכולים לעורר איום והתנגדויות, זוהי הסיבה מדוע לפעמים בראיונות עבודה אנו שומעים את סיבת הדחייה ”OVER QUALIFIED“.

כאשר אנו מנסים לשווק מוצר אנו חייבים לקחת בחשבון את שוק המטרה של המוצר. עלינו להדגיש את היתרונות והמעלות של המוצר, תוך כדי העברת מסרים בשפה השיווקית המתאימה לקהל המטרה. מסתבר שממש כך עלינו לעשות בשיווק עצמי. במקרה זה אנחנו זה המוצר והפרטנר לשיחה הוא קהל המטרה לו אנו רוצים להעביר את המסרים השיווקיים, לכן עלינו לדבר בשפה השיווקית המתאימה ולהגיש את היתרונות שיש לנו ויכולים להיות רלוונטיים עבורו.

הרצאה המעניקה כלים חשובים

בכל מקום אליו אנו הולכים, כל צעד שאנו עושים, תמיד מלווה בתקשורת עם אנשים. שיווק עצמי מאפשר לנו, בין היתר, לתקשר איתם בצורה טובה יותר ולהשיג בקלות את המטרות שלנו בצורה חיובית ונעימה. הרצאה על שיווק יכולה להעניק לאנשי הארגון שלכם כלים חשובים שיעזרו להם בשיווק עצמי. נכון שהם כבר חלק מהארגון, אך שיווק עצמי הוא לא רק בראיונות עבודה. שיווק עצמי בא לידי ביטוי בכל פעילות ארגונית ובסופו של דבר אנשי הארגון הם הפנים של הארגון, האופן שבו הם משווקים את עצמם הוא האופן שבו משתקף הארגון בפני הלקוחות. בעזרת הרצאה על שיווק העובדים שלכם יקבלו את הכלים הנכונים והתובנות הקשורות למיתוג עצמי. הרצאה על שיווק היא פעילות מעניינת ומהנה, המשלבת הומור ותובנות חשובות לחיים.

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים