תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

הרצאות למנהלים

הרצאות למנהלים

למה ארגון צריך הרצאות למנהלים? ובכן, המנהלים בארגון הם אלו אשר יושבים בראש המערכת, תפקידים לכוון את העובדים, לתת להם משימות, להדריך אותם, ללוות אותם ולעשות את כל מה שצריך על מנת להבטיח התנהלות ארגונית יעילה ורווחית. אך גם מנהלים צריכים עזרה לפעמים. הצלחת המנהל היא הצלחת הארגון ולכן חשוב להשקיע במנהלים העומדים בראש הפירמידה, התועלת שתקבלו היא גדולה מאוד.

צרו איתנו קשר לגבי הרצאות למנהלים

כישורי הניהול

מנהלים נדרשים להרבה מאוד כישורים על מנת להצליח בעבודתם. ראשית כל זה מתחיל בידע שניתן להגדיר כטכני לגבי תחום עבודתם - למשל מנהל מערכות מידע צריך להכיר את תחום ה IT, מנהל תחזוקה צריך להכיר את נושאי התחזוקה וכו‘. לצד תחומי ההתמחות הללו מנהלים נדרשים גם ליכולות להניע עובדים, להנהיג אותם, לתת להם השראה. ועל מנת שיוכלו לבצע את עבודתם כראוי הם צריכים לשלוט בניהול הזמן, לדעת איך לנהל משא ומתן, לדעת לחשוב מחוץ לקופסה ולחשוב בצורה אסטרטגית.

בעזרת הרצאות למנהלים ניתן לגעת בנושאים או היבטים שונים הקשורים בצורה זו או אחרת להתנהלות העסקית ולעבודת הניהול. ההרצאות לא צריכות להיות הרצאות מיובשות ומשעממות המתעסקות בדברים טכניים כמו בלימודי מנהל העסקים. ההרצאות יכולות להיות מהנות ומעניינות, לעסוק במגוון נושאים, ובמקביל לתת למנהל גם כלים אשר יסייעו לו בביצוע עבודתו בצורה טובה יותר.

הרצאות למנהלים יכולות לתת להם את ההשראה שהם כל כך צריכים, לרענן את המחשבה לאחר שנים רבות במשרת המנהל וגם לתת להם כלים חדשים. הרצאות למנהלים יכולות לעסוק בנושאים שונים אשר בסופו של דבר רלוונטיים לעבודתם הניהולית. לצורך הדוגמה הרצאה בנושא משא ומתן יכולה להיות הרצאה מועילה מאוד עבור מנהלים, הרי במהלך עבודתם ישנם הרבה אלמנטים של משא ומתן, מול העובדים, מול הלקוחות, מול הספקים ומול מנהלים אחרים בארגון. ההרצאה יכולה ללמד את המנהלים את עקרונות המשא ומתן, איך להבין את הצרכים של הצד השני ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר לשני הצדדים.

אך הרצאות למנהלים לא חייבות לעסוק באופן ישיר בתחומים עסקיים. למשל אחת ההרצאות המבוקשות היא הרצאה על אושר, זוהי הרצאה מעצימה אשר יכולה להחזיר למנהלים את אותו הניצוץ שנשחק במהלך שנות העבודה, את החשיבה האופטימית ואת היכולת להתמודד עם מצבים קשים ולא נעימים כפי שלפעמים קורה בחיים.

המטרה שלנו היא לנער את המנהלים, להוציא אותם משגרת היום האפורה ובעיקר ממוגבלות הקופסה. אם אתם רוצים שהארגון שלכם יצליח אתם חייבים מנהלים יצירתיים אשר חושבים מחוץ לקופסה. מנהלים אשר מגייסים את היצירתיות שלהם לטובת העסק ויודעים להתמודד עם האתגרים של ניהול עסק ועובדים.

לרשימת ההרצאות

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים