תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

הרצאות לעובדים הן דבר מקובל מאוד בארגונים היום. התפיסה הארגונית המודרנית מבנה שחשוב להשקיע בעובדים ולשם כך נהוג לקיים פעילויות שונות. פעילויות אשר מטרתן היא להילחם בתופעות השליליות של הארגון ולחזק את הדברים החשובים; להילחם בשחיקת העובדים ולחזק את שיתוף הפעולה ועבודת הצוות; להגדיל את המוטיבציה של העובדים ולהעניק להם את הכלים שיאפשרו להם לעשות את עבודתם טוב יותר.

איננו מדברים על הדברים הטכניים, אנו מדברים על צורת ההתנהלות שלנו כאנשים, על נקודת המבט שלנו והצורה שבה אנו מתמודדים עם סיטואציות, או הכלים שיש לנו לבצע את משימותנו השונות. לא מסוג הדברים שלומדים במוסדות החינוך להשכלה גבוהה, אך לא פחות חשובים. הרצאות לעובדים נוגעות בדיוק בדברים אלו.

הרצאות לעובדים יכולות להתקיים במקומות העבודה במידה וישנו מקום המאפשר לרכז בו את העובדים ולהעביר להם הרצאה, או במקומות המיועדים במיוחד לשם כך. הן יכולות להתקיים במסגרת הפסקה קלה במהלך שגרת יום העבודה, אך גם במסגרת ימי כיף והפעלות שונות לעובדים.

להרצאות לעובדים ישנן שתי קבוצות של תועלות. קבוצה אחת של תועלות מתייחסת להרצאה עצמה, לתועלות שנובעות מהתכנים שהובאו בפני העובדים במהלך ההרצאה. הקבוצה השנייה של התועלות נובעת מעצם קיום ההרצאה, כלומר מעצם העובדה שהארגון החליט לקחת פסק זמן מהעבודה השוטפת ולהעניק משהו ערכי לעובדים. העובדים מרגישים שמשקיעים בהם, זה מעלה את המוטיבציה שלהם ונלחם בשחיקה הטבעית שמתקיימת במקומות העבודה.

הרצאות לעובדים - נושאים מעניינים ומרתקים

לא באנו בשביל להעביר למחלקת הנהלת החשבונות יום עיון על הרפורמה במס וגם לא הרצאה למתכנתים על הכלים החדשים של מיקרוסופט. אנו מגיעים אליכם בשביל להעניק הרצאות פותחות עיניים ומעוררות השראה, הרצאות אשר נותנות לעובדים כלים לחיים, כלים אותם יבטאו בכל מקום, כולל במקומות העבודה.

הרצאות לעובדים יכולות להיות בנושאים מעניינים, כמו למשל הרצאה על אושר. זוהי אינה הרצאה שעוסקת באופן ישיר במקום שלנו בתוך החברה ובשגרת העבודה. הרצאה זו לקוחת אותנו למקומות רחוקים יותר ועמוקים יותר, על מנת לגרום לנו להגיע לתובנות פנימיות ולהיות אנשים טובים יותר, או בעלי כלים טובים יותר להתמודד עם כל סיטואציה שעולה בחיים ובכללם גם במקומות העבודה.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולשמוע עוד על ההרצאות המעניינות לעובדים שמעניק אוריה בן טובים, הרצאות הפונות לקהל היעד של חברות וארגונים ונועדו לתת לקהל כלים יקרי ערך אשר ישמשו אותו במקום העבודה, ישפרו את יכולות התקשורת והמנהיגות של העובד.

הזמינו עכשיו הרצאות לעובדים שלכם! השאירו פרטים!

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים