תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

הרצאות לחברות

הרצאות לחברות

העובדים שלכם שחוקים וחסרי מוטיבציה? אולי אנשי המכירות מדשדשים במקום ולא מביאים תוצאות ואתם חסרי אונים. אתם מרגישים שניסיתם הכל, אבל האם באמת ניסיתם הכל? אולי ישנם דברים פשוטים שניתן לעשות בשביל לשנות את המצב? בואו נדבר קצת על הרצאות לחברות.

>> לרשימת ההרצאות שלנו

המטרה של כל חברה היא להרוויח כסף ולצורך השגת מטרה זו משקיעים את המשאבים הארגוניים בצורות שונות המשרתות אותה. מחפשים היכן ניתן להפחית את העלויות, כיצד ניתן להגביר את המכירות ואת הרווחיות של העסק. אך לפעמים בשביל שהעסק יצליח צריך להשתחרר מאותה שגרה ניהולית ותפעולית של הארגון ולראות מה באמת חסר בארגון.

הבעיות של החברה יכולות להתבטא במכירות חלשות, בזבוז משאבים וחוסר יעילות של העובדים. אך במקרים רבים אלו הם רק סימפטומים לבעיות האמתיות. אולי לעובדים שלכם ואפילו למנהלים בארגון חסרה מוטיבציה וחסרים הכלים אשר יסייעו להם לעשות את עבודתם טוב יותר. אתם אולי מרגישים מתוסכלים, אתם משלמים טוב לעובדים אך אינכם מרוצים מהתוצאות. הגיע הזמן לנסות דברים חדשים כמו הרצאות לחברות.

הרצאות לחברות יכולות להיות במבחר נושאים מעניינים אשר פותחים לעובדים את העיניים, מגבירים את המוטיבציה ומעניקים לעובדים כלים אשר יאפשרו להם לעשות את עבודתם בצורה פורייה יותר. לפעמים בשביל להשיג הצלחה עסקית, כדאי דווקא לעצור לרגע ולהקדיש שעה או שעתיים להרצאה מעניינת אשר תדליק מחדש את הניצוץ. הרצאות לחברות מעניקות תועלת רבה לארגון וגם לעובדיו באופן אישי.

צרו איתנו קשר לגבי הרצאות לחברות

הרצאות לחברות במגוון נושאים

כאשר בנינו את תכנית ההרצאות שלנו חיפשו אחר נושאים מעניינים ומרתקים על מנת לאפשר לקבל העובדים ליהנות מהרצאה. אבל לא ויתרנו על התכנים הערכיים אשר מעניקים לעובדים כלים של ממש, כלים אותם ניתן ליישם גם בחיים וגם במקומות העבודה.

בין הנושאים השונים שעליהם אנו מדברים בהרצאות ניתן להזכיר את ההרצאות הבאות:

הרצאה על אושר - הרצאה מעצימה אשר מסייעת לנו למצוא את האושר הפנימי באמצעות סיפורי חיים מעניינים של אחרים והמסקנות שאליהם הם הגיעו.

הרצאה בנושא פרזנטציה - הרצאה המפתחת את יכולות הפרזנטציה, כלי חשוב מאוד בארגון אשר יכול לתרום רבות למכירות.

הרצאה בנושא רטוריקה ודיבייט - הרצאה המלמדת אותנו לנהל ויכוחים חיוביים בהם ישנו דיון ענייני עם הקשבה לזולת והצגת טיעונים משכנעים. אלו כלים חשובים מאוד לצורך ההתנהלות בתוך הארגון ואל מול לקוחות וגורמים חיצוניים.

הרצאה בנושא עמידה מול קהל - הרצאה המלמדת אותנו כיצד לעמוד מול קהל ולהעביר מסרים בצורה אפקטיבית. כיצד להשתמש נכון בשפת הגוף, בטון הדיבור, כיצד להתמודד עם הפרעות וכל מה שצריך לדעת.

הרצאה בנושא שיווק עצמי - הרצאה לחברות המלמדת אותנו את אומנות השיווק העצמי ומעניקה לעובדים את הכלים המסייעים להם להשיג את מטרותיהם בצורה חיובית ונעימה.

ההרצאות מתאימות למגוון רחב של חברות ועסקים ברחבי הארץ. 

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים