תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

פעילות לעובדים

פעילות לעובדים

בין אם מדובר בעסק קטן או חברת ענק, תמיד העובדים הם הדבר החשוב ביותר. הם אלו אשר עושים את כל הפעולות הקטנות אשר שילובן יחדיו מאפשר את תפעול העסק - המכונה הארגונית. לפעמים אנו מסווגים אותם לבכירים לעומת זוטרים, אבל האמת היא שכל אחד חשוב, אחרת לא היה שם. העובדים הם אלו אשר עומדים בנקודות המכירה, הם אלו אשר מעניקים את השירות ללקוח, אלו שגובים את הכספים או כל פעולה אחרת בארגון. הצלחתם של העובדים היא הצלחתו של העסק ולכן העסק חייב להשקיע בעובדים, ברווחתם ובהכשרתם. פעילות לעובדים נועדה לשרת מטרה זו.

צרו איתנו קשר לגבי פעילות לעובדים

תועלת לעובד ותמורה לארגון

פעילות לעובדים נועדו להשיג מטרות ארגוניות שונות, לעתים מטרה מסוימת ולפעמים מספר מטרות יחדיו. אלו הן יכולות להיות פעילויות לעובדים ביום כיף אשר מטרתם לגבש את צוות העובדים, אך אלו יכולות להיות גם פעילויות של העצמה אישית והענקת כלים ומיומנויות בתחום שונים. אם נרד לרמת הפרט, העובד מרוויח הרבה מאוד תועלת אישית מפעילות לעובדים. הכלים שהוא מקבל והמיומנויות שלהן הוא זוכה הן מעבר לזמן ולמקום, כלומר הכלים יכולים לשמש אותו בחייו האישיים, בחייו המקצועיים, בהווה ובעתיד. פעילות לעובדים מגבירה את המוטיבציה, העובד מרגיש טוב יותר במקום עבודתו והדבר גם משליך על חייו האישיים.

הכלים והמיומנויות שהעובד רוכש במהלך פעילות לעובדים, החשיבה מחוץ לקופסה והמוטיבציה בסופו של דבר מצדיקים את ההשקעה בפעילות לעובדים. אם הפעילות הייתה פעילות גיבוש היא תסייע לשיפור היחסים האישיים ותשפר את התקשורת הפנים ארגונית, כך תהליכים פנים ארגוניים יתבצעו מהר יותר וללא חיכוכים. אם העובדים זכו בכלים ומיומנויות שונות  הקשורות לתקשורת אישית והעברת מסרים, אלו יהיו כלים אשר יסייעו להם במכירות.

זוכרים מה אמרנו בהתחלה ? הצלחתו של העובד היא הצלחתו של הארגון!

ישנן מגוון של פעילויות לעובדים ולכל אחת מטרה אחרת. חפשו פעילות לעובדים אשר נותנת כלים אמתיים לעובד, כלים אשר יעזרו לו להצליח בחייו ובעבודתו. פעילויות לעובדים יכולות להיות הרצאות מעצימות; סדנאות המעניקות כישורי מנהיגות; אימונים להתמודדות עם פחד מפני קהל; פעילויות חוץ, סיורים וטיולים. על מנת להפיק את התועלת המרבית מפעילות לעובדים, חשוב להתאים אותה לקהל ולצרכים הארגוניים ומומלץ להעדיף פעילות לעובדים המאורגנת על ידי אנשים מרקע החינוך וההדרכה. אתם רוצים סדנאות בעלות ערך אמתי ולא רק ערך בידורי.

לסיכום, פעילות לעובדים אינה רק דרך יפה להוקיר לעובדים תודה על עבודתם המסורה, מדובר בהרבה יותר מזה. מדובר בכלים חשובים לחיים, כלים שלא מקבלים בכל מקום. פעילות לעובדים מסייעת לשבור את השגרה, להילחם בשחיקת העובדים ולשפר את ביצועי העובד והארגון.

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים