תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

פעילויות ODT

פעילויות ODT

פעילויות ODT הן פעילויות אותן ניתן לקיים עבור עובדי הארגון, ארגונים רבים מעוניינים בפעילויות עבור העובדים במטרה לקדם בעזרתן את המטרות הארגוניות. פעילויות לעובדים יכולות לסייע להשיג מטרות ארגוניות חשובות מאוד כמו עבודת צוות ושיתוף פעולה בארגון, חשיבה מחוץ לקופסה, כישורי מנהיגות ועוד מיומנויות שונות אשר יכולות לתת תועלת לארגון וגם תועלת אישית לאלו המשתתפים בהן.

צרו איתנו קשר לגבי פעילויות ODT

מהן פעילויות ODT?

המונח השלם הוא OUTDOOR TRAINING או בקיצור ODT. מונח זה מתייחס לפעילויות ואימונים המתקיימים בשטח, תוך כדי הפעלות ולא בצורה עיונית. אין הכוונה לפעילויות המתקיימות למטרות בידור והנאה, אף שבידור והנאה תורמים רבות לתוצאה, אלא לפעילויות בעלות אופי חינוכי או ערכי.  במערכת החינוך מרבים להשתמש בפעילויות ODT על מנת להעביר תכנים שונים עבור התלמידים. שינוי האווירה ושיטות הלימוד החווייתיות מאפשרים להעביר תכנים אשר חושבים עבור מערכת החינוך. אך אל תטעו, פעילויות ODT הן לא בהכרח פעילויות עבור ילדים והתכנים הם לא בהכרח תכנים לימודיים במובן המסורתי של המילה.

היציאה מהמשרדים אל החצר, הפארק הציבורי ואולי אפילו חוף הים מאפשרת לעובדים להשתחרר, להתנתק מהשגרה ומפערי ההיררכיה הארגונית. הם יכולים להתנתק מפוליטיקה ארגונית מגבילה ולקיים את הפעילות בסביבה ניטרלית. הפעילויות הן בעלות אופי משחקי והן וההשתתפות בהן היא תענוג לכולם.

פעילויות ODT יכולות לשמש ארגונים לצורך העצמה אישית של העובדים ומתן כלים שונים אשר יסייעו להם באופן אישי וכתוצאה מזה יסייעו גם לארגון בכללותו. כלומר זוהי דרך של הארגון להשקיע בעובדים. למעשה המונח מתייחס לצורת העברת התכנים ולא לתכנים עצמם. ניתן ליישם פעילויות ODT לצורך העברת תכנים שונים ומגוונים.

ארגונים יכולים להשתמש בפעילויות ODT על מנת להעניק לעובדיהם מיומנויות וכלים חשובים, כלים אשר בהם ישתמשו בארגון. הכלים יכולים לשפר את עבודתם, את יחסיהם עם הקולגות ואת התנהלותם מול הלקוחות. הפעילויות באמת יכולות להיות מגוונות ולחנך את העובדים לעבודות צוות, חשיבה מחוץ לקופסה, יכולת הקשבה והבנה, שיפור כושר הביטוי ופתרון בעיות מורכבות. הפעילויות צריכות להיות מתוכננות היטב בהתאמה לקהל היעד ולמטרות אשר רוצים להשיג.

וכאשר העובדים והמנהלים יוצאים לשטח ומשתתפים במגוון פעילויות מעניינות ושוברות שגרה יש בזה גם אלמנט של גיבוש - תוצר לוואי רצוי ומבורך אשר בפני עצמו תורם לתפקוד הארגון.

פעילויות ODT לארגונים

פעילויות ODT יכולות לתרום רבות לארגון. הן נותנות לעובדים כלים מעצימים ומיומנויות חדשות. הפעילות מסייעת להטמיע מיומנויות ודפוסי חשיבה בקרב העובדים ואלו יבואו לידי ביטוי בעבודתם. הפעילות גם מסייעת לזהות את הייחודיות והחוזקות של כל אחד מהעובדים המשתתפים. למחרת כאשר העובדים חוזרים לעבודה הם חוזרים מלאי מוטיבציה ועם אנרגיות חיוביות שהופכות את הארגון למכונה בלתי מנוצחת. אם גם אתם רוצים להעניק מתנה מעצימה לעובדים, פנו אלינו ונבנה עבורכם תכנית בהתאמה אישית.

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים