תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

סדנת מכירות

סדנת מכירות

בין אם אתם אנשי הייטק המחפשים לקוחות למוצר; מוכרים בחנות בגדים או אלקטרוניקה; עובדים במוקד מכירות טלפוני או בכל מקום אחר, תמיד תרצו למכור כמה שיותר. בסביבה עסקית תחרותית עלינו לדעת כיצד למכור. ישנם אינספור עסקים המתחרים על כיסו של הלקוח, עם מוצרים ושירותים מקבילים או אפילו זהים לחלוטין. מכירות הן תכלית הכל בעסק ועלינו למצוא את הדרכים איך למכור יותר במסגרת התנאים הקיימים בשוק. בשביל להצליח במכירות יש לדעת איך למכור, יש להבין את הפסיכולוגיה של תהליך הקנייה; יש לדעת כיצד לדבר עם הקונה, לחסל את ההתנגדויות ולהביא אותו לסגירת העסקה. מכירות זה בעצם תורה שלמה. בשביל להצליח במכירות יש ללמוד את המתודות השונות וגם להתאמן על מנת להטמיע אותן ולהשתמש בהן בטבעיות. סדנת מכירות נועדה בדיוק בשביל מטרה זו - בשביל ללמוד ולשפר את כישורי המכירות.

לכל עסק יש צורת מכירה אחרת, או נקודת מכירה אחרת. עסקים מסוימים מוכרים באמצעות חנות, מרכז שירות ואולי אפילו מוקד טלפוני. בשביל למכור זה לא מספיק סתם להקצות כוח אדם בתור אנשי מכירות. חשוב להעניק לאנשי המכירות את הכלים הנכונים. יש להשקיע בהכשרה והדרכה ואת זה תיתן לכם סדנת מכירות.

צרו איתנו קשר לגבי סדנת מכירות

למי מתאימה סדנת מכירות ?

סדנת מכירות מתאימה לכולם. אלו יכולים להיות עובדים שכירים אשר רוצים להצליח יותר במכירות על מנת להשיג יותר עמלות או קידום במקומות העבודה; אנשי מכירות; אנשי עסקים וגם עצמאיים ופרילנסרים בתחילת דרכם.

סדנת מכירות מיועדת גם למתחילים וחסרי הניסיון, וגם לאלו אשר כבר השתפשפו בתחום ויודעים דבר אחד או שניים על מכירות. כל סדנה תמיד שופכת אור חדש על הנושא ומאפשרת למשתתפים לרכוש כלים חדשים, או לשפר את השליטה בדברים שהם כבר ידעו.

התועלת מהשתתפות בסדנת מכירות היא תועלת ממשית. מי שמטמיע ומיישם את הדברים הנלמדים בסדנה צפוי להצליח להבין טוב יותר את הטעויות ואת ההצלחות שלו בתהליך המכירה ולשפר את כישוריו למכור יותר!

סדנת המכירות של אוריה בן טובים

מנהלי מכירות, אנשי מכירות וכל מי שמבין שכישורי מכירה הם כלי חשוב והכרחי בעולם העסקים, מוזמנים לסדנת המכירות של אוריה בן טובים. סדנאות אלו יעניקו לכם את הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להצליח לתקשר עם הלקוחות בצורה טובה יותר ולסגור כמה שיותר עסקאות. בסדנת מכירות נזהה את סוגי הלקוחות; נפרק את תהליך המכירה לשלבים; נלמד כיצד להתמודד עם התנגדויות הלקוח ולסגור את המכירה.

סדנת המכירות של אוריה בן טובים יכולה להתאים לכל סוגי העסקים, גדולים וקטנים. הכלים שתקבלו בסדנה ניתנים. ליישום בכל עסק, על כל סוג של מוצר או שירות ובכל צורות השיווק. ההשתתפות בסדנה תעניק לכם שליטה על כל תהליך המכירה. אתם תגלו כמה כיף ונעים למכור כאשר יודעים כיצד לעשות זאת נכון.

לעוד סדנאות לעובדים.

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים