תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

סדנאות פיתוח מנהלים

סדנאות פיתוח מנהלים

המנהל הוא זה שעומד בראש הפירמידה הארגונית או המחלקתית; תחת אחריותו עובדים ותהליכים ארגוניים שונים עליהם הוא מופקד. עליו לנהל את העובדים ולהפעיל שיקולים ניהוליים שונים על מנת להפיק את המיטב מהעובדים ולקדם את מטרות העסק. אך המנהל אינו מתעסק אך ורק בניהול השגרה הארגונית; עליו גם לזהות כשלים ארגונים ולהביא פתרונות כאשר נדרש; לזהות בעיות עוד בטרם הן מתרחשות ולחשוב על יום המחר על מנת להיות מוכנים לכל שינוי עסקי, ברמת המיקרו וברמת המאקרו. יום העבודה של מנהל שונה במהותו מיום העבודה של כל עובד אחר בעסק, ומכאן גם שיש לו צורך בכלים אחרים.

צרו איתנו קשר לגבי סדנאות פיתוח מנהלים

כלי העבודה העיקרי של המנהל הוא המוח והחשיבה היצירתית. המנהל מקבל נתונים שונים ולפיהם הוא מקבל את החלטותיו, קובע מדיניות, מכין תכניות קצרות טווח וארוכות טווח ומנווט את העסק או את המחלקה עליה הוא מופקד. המנהל גם צריך לתמוך ולהוביל את עובדיו, עליו להיות קשוב לבעיותיהם, לספק להם השראה ולסייע להם לעשות את עבודתם טוב יותר. עכשיו רק נשאלת השאלה איך עוזרים למנהל לעשות עבודה יותר טובה? התשובה טמונה בסדנאות פיתוח מנהלים.

מהן סדנאות פיתוח למנהלים

כולנו יודעים שסדנאות פיתוח למנהלים מיועדות להעניק למנהל את הכלים שיסייעו לו לעשות את עבודתו טוב יותר, אך מה בעצם עומד מאחורי הססמאות הללו? כנראה שהכול מתחיל בהגדרות המנהיגות ואימוץ גישת המנהיג ולא גישת המנהל. גישת המנהיג נודעת להובלה של אנשים מתוך מנהיגות אמתית ולא מתוך סמכות ארגונית הנובעת מהגדרת התפקיד. כלומר מנהיג אשר יכול לגרום לאנשים ללכת אחריו, להאמין בדרכו ולקבל את סמכותו.

מנהיגות היא חלק חשוב בתהליך הניהול, אך זה עוד לא הכל. מנהל גם נדרש לפתח כישורים אישיים של הנעה עצמית, ניהול זמן, עמידה בלחצים, העמדת השיקולים העניינים לפני הרגש והאגו וגם הרבה מאוד חשיבה מחוץ לקופסה.

כל חבילת התכונות הללו לא באה יש מאין, וגם לא ממש מלימודי הניהול האקדמיים. אלו הן תכונות אותן יש לפתח באמצעות אימון והדרכה וזה מה שאנו בשרביט הדרכה עושים, זוהי המומחיות שלנו.

סדנאות בהתאמה אישית

סדנאות פיתוח למנהלים יכולות להתקיים במתכונות שונות, השמות דגשים שונים באימון, בהתאם לצורכי הארגון. במסגרת הסדנאות ניתן לעסוק בכישורי המשא ומתן, פיתוח מנהיגות, עמידה מול קהל והעברת מסרים, ניהול פרויקטים, עמידה באתגרים, קבלת החלטות, פיתוח מחשבה יצירתית וכו‘. חשוב גם לציין שעצם ההשתתפות בסדנאות תורמת להעמקת שיתוף הפעולה בין המנהלים בארגון וקידום עבודת הצוות.

המשתתפים בסדנאות פיתוח למנהלים לומדים למתוח את גבולות האפשר, עבורם ועבור הארגון כולו. הם מקבלים את הכלים הנכונים בעזרתם ישיגו את יעדי הארגון, הם ממוקדים במטרה והם יכולים להוביל פריצת דרך עבור הארגון.

לסדנאות לעובדים לחצו כאן

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים