תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

סדנאות ניהול

סדנאות ניהול

אלו אשר רוצים לעסוק בניהול פונים בדרך כלל ללימודי הכלכלה ומנהל העסקים. אלו הן תכניות לימודים המעניקות לסטודנטים כלים חשובים לצורך השתלבות בעולם העסקים ותפקידי הניהול שלו. יש בהם קצת שיווק, קצת חשבונאות ומימון ועוד מגוון נושאים המעניקים כלים חשובים למנהל. אך עבודת הניהול היא עבודה הרבה יותר מורכבת ואין די בידע טכני על מנת לנהל. לנהל זה להנהיג ואת זה לא מלמדים במוסדות להשכלה גבוהה. אחדים אולי יטענו כי אלו הן תכונות אופי מולדות ואין צורך  ללמדן, משהו בסגנון ”או שיש לך את זה או שאין לך את זה“. הרשו לנו לחלוק על תפיסה זו, יש מספיק מחקרים שמראים אחרת. אז מהם אותם כלים שחסרים במוסדות החינוך להשכלה גבוהה וכיצד ניתן להקנות אותם לעובדים שלכם, או ליתר דיוק למנהלים שלכם.

כלי הניהול

באחריותם של המנהלים לדאוג לאינטרסים של העסק במשמעות הרחבה ביותר של המילה. לצורך כך יש להם סמכות לקבל החלטות בארגון, להאציל סמכויות ולהוביל את מכונת הארגון. הכלים שקיבלו במוסדות החינוך להשכלה גבוהה הם חלק בלתי נפרד מזה. אך לצד הכלים הטכניים מנהלים נזקקים ליכולות מתקדמות של חשיבה מחוץ לקופסה ומתן פתרונות יצירתיים, יוזמה וגם יכולת להנהיג את האנשים ולאו דווקא מתוך עמדת הכוח של המנהל, אלא מתוך מתן השראה ומוטיבציה לעובדים. מנהלים נזקקים לכלי ניהול מנהיגותיים, עליהם ללמוד להיות מנהיגים ואת זה לא מלמדים במוסדות הלימוד.

סדנאות הניהול של אוריה בן טובים מתמקדות בכלי הניהול המעשיים והאפקטיביים שהמנהל בארגון נזקק להם. לפעמים המנהל צריך ללמוד איך לנהל פחות ולתת לעובדיו את המרחב האוטונומי שיאפשר להם להפיק את המיטב מעצמם ולטובת הארגון. לצורך כך יש להיות דמות המדריכה ומעניקה השראה. יש לדאוג לרווחתם של העובדים ולאפשר להם לפרוח במסגרת הארגון. הצמיחה האישית של העובדים היא ההצלחה של המנהלים והיא הדלק של מכונת הארגון.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מסדנאות הניהול של אוריה בן טובים, סדנאות ניהול אשר הופכות את הבלתי מובן למובן ואת הבלתי אפשרי לאפשרי. המשתתפים בסדנה יזכו בכלים אשר יאפשרו להם לנהל בעולם העסקים המודרני, אשר נמצא תחת שינוי בכל רגע נתון ודורש התאמה והסתגלות.

לרשימת הסדנאות

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים