תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

סדנאות לקבוצות

סדנאות לקבוצות

מה שהופך אוסף של פרטים לקבוצה הוא הבסיס המשותף להתכנסותם. למשל זוהי יכולה להיות קבוצת עובדים אשר להם מחנה משותף, כולם עובדים באותו העסק ונדרשים לשלב ידיים יחדיו על מנת להשיג מטרות משותפות. אך לא בהכרח מדובר בעובדים, זוהי יכולה להיות קבוצה על בסיס אחר, כמו למשל קבוצה אשר התארגנה יחדיו לצורך השגת מטרות פוליטיות או חברתיות.

לצורך השגת מטרות הקבוצה, על כל אחד לתרום מיכולותיו האישיות, בשילוב עם עבודת הצוות תושג סינרגיה אשר תאפשר לקבוצה להגיע להישגים גדולים והגשמת המטרות. זהו בעצם יתרונו הגדול של המין האנושי, היכולת לעבוד כצוות.

צרו איתנו קשר לגבי סדנאות לקבוצות

סדנאות לקבוצות לצורך גיבוש

קבוצה מגובשת הפועלת יחדיו לצורך השגת המטרות היא דבר בלתי מנוצח. אך הבעיה היא שלא כל קבוצה פועלת בצורה מגובשת ובתמימות דעים. במקרים רבים, כפי שאנו רואים במקומות עבודה למשל, ישנם חיכוכים וקונפליקטים אשר בסופו של דבר מתפקדים כמו מקלות בגלגלים. בעיות שכאלו פוגעות בתפקוד הקבוצה ולא ניתן להתעלם מהן, באופן טבעי הן רק יחמירו. אחד האמצעים להתמודד עם בעיות שכאלו הוא באמצעות סדנאות לקבוצות. סדנאות אשר יערכו פעילות מודרכת לצורך חיזוק הגיבוש בין חברי הקבוצה והגברת שיתוף הפעולה. סדנאות שכאלו מקובלות מאוד בקרב המגזר העסקי, מערכת החינוך ואפילו בצבא ומקומות רבים אחרים. סדנאות שכאלו מסוגלות לחולל שינוי.

רכישת כלים באמצעות סדנאות לקבוצות

סדנאות לקבוצות הן לא רק לצורך גיבוש חברי הקבוצה. ניתן להפיק מהן גם תועלות אחרות, אפילו במקביל. סדנאות לקבוצות הן אמצעי להקנות למשתתפים כלים חשובים אשר עשויים לסייע להם בדרכים שונות – לכל אחד באופן אישי וגם לקבוצה כולה. אלו יכולים להיות כלים אישיים-אוניברסליים, כלים מעצימים אשר יוכלו לתרום לחברי הקבוצה בכל סיטואציה בחיים ולאו דווקא בהקשר הקבוצתי, אך בדרך כלל גם וגם. כלומר כל התפתחות אישית בסופו של דבר באה לידי ביטוי גם בפעילות הקבוצתית.

סדנאות לקבוצות יכולות גם לתת לחברי הקבוצה כלים אשר הם צורך ישיר של פעילות הקבוצה. לדוגמה אם מדובר בקבוצת עובדים העוסקת בשיווק ומכירות, הם בוודאי יפיקו תועלת רבה מסדנת שיווק אשר תסייע להם בעבודתם. באופן דומה, אלו יכולות להיות סדנאות לניהול משא ומתן, דיבור מול קהל ועוד נושאים אשר יכולים להיות מאוד רלוונטיים לפעילות הקבוצתית.

והדבר האחרון שלא הזכרנו הוא את התרומה למוטיבציה. המשתתפים בסדנאות לקבוצות של אוריה בן טובים, לא רק זוכים בכלים חשובים ומועילים, אלא גם מתמלאים במוטיבציה וחיוניות.

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים