תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

סדנאות גיבוש לעובדים

סדנאות גיבוש לעובדים

לפני שנתחיל לדבר על סדנאות גיבוש לעובדים, אולי כדאי שתשאלו את עצמכם מה אתם, בתור מנהלים בעסק, מצפים מהעובדים שלכם? יש לכם משימות ויעדים לעמוד בהם ואתם צריכים שהעובדים יעבדו כמו צבא מאורגן אשר עושה הכל בכדי להצליח לעמוד במשימות ולהגשים את היעדים. אך זוהי רק אמירה כללית; אך מהי בעצם המשמעות של לעבוד כמו צבא מאורגן ולעשות הכל בכדי לעמוד במשימות או מה בעצם נדרש מהעובדים?

צרו איתנו קשר לגבי סדנאות גיבוש לעובדים

בשביל להצליח לעמוד במשימות והיעדים של הארגון אתם צריכים שהעובדים שלכם יעבדו כצוות מגובש; צוות אשר בו כל אחד מושיט יד לאחר וכל אחד תורם מיכולותיו האישיות למען הצלחת הקבוצה. רק צוות מגובש יכול לעשות זאת וליצור סינרגיה עבור העסק. בשביל להיות מגובשים על העובדים לתקשר אחד עם השני; לקבל אחד את השני; להקשיב אחד לשני; להתעלות מעל האגו והחיכוכים האישיים ולהיות מקצועיים במלוא מובן המילה.

על מנת לבנות צוות שכזה בוודאי בחרתם בקפידה את העובדים שלכם, אך בחירה טובה של עובדים אינה מספיקה. יש צורך להפוך אותם מאוסף של פרטים לקבוצה מגובשת. זהו תהליך ולא דבר שניתן לעשות אך ורק באמצעות הוראה מהמנהל. בתהליך זה משולבים אלמנטים פסיכולוגיים, חברתיים ואנושיים הדורשים תכנית עבודה מקצועית לצורך השגת המטרה.

ישנם ארגונים המקיימים בעצמם פעילויות גיבוש לעובדים. בדרך כלל זה מסתכם בימי כיף, ימים בהם כל הצוות יוצא לבילוי משותף וחוזר עם קצת יותר מוטיבציה וגיבוש, אשר אולי מחזיקים שבוע... על מנת להפיק את המיטב מהמשאבים שאתם משקיעים בעובדים יש להעדיף סדנאות גיבוש לעובדים אשר הושקעה בהם מחשבה והן תוכננו על ידי אנשי חינוך בעלי ניסיון.

מה תשיגו באמצעות סדנאות גיבוש לעובדים

באמצעות סדנאות גיבוש לעובדים תצליחו ללכד ולאחד את הצוות. כך תכינו את הקרקע לשיתופי פעולה פוריים והגדלת התפוקה האישית והקבוצתית. כל בעל עסק תמיד אומר לעובדים שהם כמו משפחה, אך באמצעות סדנאות גיבוש לעובדים ניתן באמת לגרום להם להרגיש כמו משפחה ולהיות יותר מחויבים לעסק.

כאשר ישנו גיבוש בקרב העובדים הדבר תורם להרגשה הטובה, העובד מגיע לסביבה נעימה ותומכת המעניקה לו מוטיבציה גבוהה ותחושת שייכות.

סדנאות גיבוש – מהו סוד הקסם?

רבים שואלים כיצד סדנאות גיבוש לעובדים מחוללות שינוי ארגוני? ובכן הדבר הראשון שהסדנאות עושות זה להוציא את העובדים מסביבת העבודה המוכרת ומהשגרה השוחקת. הן לוקחות את העובדים למקום ניטראלי בו הם יכולים להשתחרר ממשקעי העבר ולהיות בזמן הווה. במהלך הסדנאות העובדים מתנתקים מהגדרות התפקיד ומתנהלים אחד מול השני ברמה אנושית וחברית. הם מכירים אחד את השני ומשפרים את התקשורת האישית. הבילוי המשותף וההפעלות מקרבים ביניהם.

אך זה לא הכל, לתוכן הסדנאות ולפעילויות שבהן ישנה חשיבות גדולה. באמצעות ההפעלות ניתן לתת לעובדים כלים חדשים אשר ישפרו את התקשורת הבין אישית ואת שיתוף הפעולה.

בעזרת סדנאות הגיבוש של אוריה בן טובים תוכלו להכניס רוח חדשה ומרעננת לארגון. לנו יש מבחר סדנאות וניסיון בתכנון ויישום של סדנאות גיבוש לעובדים, סדנאות המותאמות באופן אישי לארגון ושמות את הדגש על עידוד עבודת צוות, מנהיגות וחשיבה יצירתית.

מעוניינים בסדנת גיבוש לעובדים שלכם? השאירו פרטים!

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים