תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

סדנאות גיבוש למנהלים

סדנאות גיבוש למנהלים

המנהלים בארגון ממלאים אחר פונקציה חשובה מאוד. תפקידם הוא לחשוב ולתכנן על מנת להבטיח שהארגון יתנהל ביעילות וישיג את מטרותיו. לרשותם עומדים משאבים שונים ובכללם המשאב החשוב ביותר של הארגון, משאב כוח האדם, אותו הם צריכים לנהל ברגישות אך גם ביעילות. כל החלטה של מנהל משפיעה על העובדים שתחתיו, על מחלקות אחרות של הארגון ועל ביצועי הארגון באופן כללי. מנהלים בארגון במקרים רבים עומדים תחת לחצים שונים, פנים ארגוניים וחוץ ארגוניים. הלחצים הללו עלולים לשחוק, לפגוע בשיקול הדעת וביחסי העבודה בתור הארגון. וכאשר זה קורה הארגון עלול להתחיל לצלול למטה מכיוון שהאנרגיות הארגוניות אינן מכוונות למקומות הנכונים. אז כיצד ניתן להתמודד עם מצבים אלו? יתכן שלסדנאות גיבוש למנהלים יש חלק מהתשובות.

צרו איתנו קשר לגבי סדנאות גיבוש למנהלים

סדנאות בארגון

בתור מנהלים בוודאי נוכחתם לדעת עד כמה חשובה עבודת הצוות. חיכוכים ועימותים בין עובדי הארגון הם דברים שעלולים להתרחש במקומות העבודה והם יוצרים הפרעה קשה בתפקוד הארגוני. הם פוגעים בתפוקה, פוגעים ביצירתיות ופוגעים ברווחיות הארגון. לכן אתם בתור מנהלים תמיד עושים הכל על מנת למנוע חיכוכים וליישב מחלוקות ותמיד מעודדים את עבודת הצוות - כי יחד יש לנו כוח. עידוד עבודת הצוות והגיבוש הפנים ארגוני לא נעשה אך ורק בדיבורים או נזיפות של המנהל המפציר בעובדיו לשתף פעולה. על מנת להשיג הרמוניה ושיתוף פעולה יש לקיים במסגרת הארגון פעילויות שונות המעודדות זאת. לפעמים יש צורך לקחת פסק זמן מהעבודה ולהשקיע יום או לפחות כמה שעות בפעילויות אלו. לכאורה הן אינן מייצרות הכנסה, אך אין מדובר בבזבוז זמן. פעילויות גיבוש לעובדים תורמות רבות לארגון וזה בא לידי ביטוי מאוחר יותר. אז אולי היום ירדו התפוקות בגלל פעילות הגיבוש, אך בטווח הארוך הן יעלו. אם הבנתם את זה בתור מנהלים וקיימתם סדנאות גיבוש לעובדים, אולי הגיע הזמן שתחשבו גם על עצמכם. גם אתם צריכים סדנאות גיבוש למנהלים.

גם המנהלים צריכים לעבוד בתור צוות. אולי לכל אחד יש תחומי אחריות שונים בארגון אך בסופו של דבר כולם קברניטים באותה הספינה ולכולם יש אחריות משותפת. אך כמובן שבחיים כמו בחיים, ישנם ניגודי עניינים, קונפליקטים ואפילו בעיות אישיות. דברים אלו הם כמו רעל הנכנס למערכת הארגונית. יחסים עכורים בין מנהלים יכולים להיות הרסניים לארגון; המנהלים אמורים לתת דוגמה אישית לעובדים וכדאי שזו תהיה דוגמה חיובית. יחסים עכורים בין מנהלים מובילים ליחסים עכורים בין העובדים ופוגעים במוטיבציה. אלו הם בדיוק הדברים שסדנאות גיבוש למנהלים מנסות למנוע או לתקן.

ישנן אינספור סוגים של סדנאות גיבוש המתאימות לארגונים. אין הבדל מהותי בין סדנאות גיבוש לעובדים לבין סדנאות גיבוש למנהלים, אך ישנו צורך לתת דגשים אחרים ולהתאים את הפעילויות או דרך העברת הנושא לקהל. אם אתם שואפים לצוות ניהולי הפועל בצורה מאוחדת עם תיאום מלא, סדנאות גיבוש למנהלים הם תחנה בדרך להשגת מטרה זו.

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים