תפריט יצירת קשר התקשר
טלפון התקשרו עכשיו 052-572-0272

הרצאות לארגונים

הרצאות לארגונים

מה החזון שלכם כלפי הארגון? איך אתם מדמיינים את העובדים שבארגון ואת יחסי העבודה? האם תרצו עובדים שמגיעים כל יום ועושים את הרוטינות הרגילות? האם תרצו לעקור מהארגון כל ביטוי של חשיבה יצירתית? בוודאי שלא! מה שאתם רוצים בארגון זה עובדים בעלי מוטיבציה; עובדים המשתפים פעולה כצוות לצורך השגת מטרות משותפות; בעלי יכולת לחשוב מחוץ לקופסה ולהביא רעיונות חדשים ובכך לתת ערך רב לארגון. אבל מה עשיתם בשביל להשיג מטרה זו?

צרו איתנו קשר לגבי הרצאות לארגונים

הרצאות לארגונים - תחנה בדרך לשינוי

מנהל אשר רוצה לעשות משהו למען הארגון חייב להשקיע בעובדים; ישנם דרכים שונות לעשות זאת ויש לשלב יחדיו דרכים שונות. הרצאות לארגונים הן אחד האמצעים בעזרתם ניתן לחולל שינוי ארגוני. הרצאות לארגונים לא באו להטיף מוסר לעובדים, או ללמד אותם איך לעבוד. הרצאות לארגונים הן הרצאות מעשירות הממלאות את עולמם הפנימי של העובדים בהשראה וכלים מעצימים. התועלת עבור העובד היא תועלת אישית, אך הנגזרת שלה תורמת לארגון.

כל ארגון רשאי לבחור את ההרצאות אשר מעניקות לעובדיו את הכלים הנכונים מהם גם הארגון יפיק תועלת. התוצאה הסופית היא פעילות מהנה ושוברת שגרה עבור העובדים, אך במקביל בעלת הרבה מאוד ערך מוסף. ההרצאות מביאות לשינוי תפיסתי אישי ברמת העובד, אך כאשר מסרי ההרצאות מוטמעים בלבבות השינוי האישי הופך לשינוי ארגוני.

בעזרת הרצאות לארגונים תוכלו להגשים את החזון שיש לכם כלפי הארגון. כל ארגון משווע לכוח אדם איכותי, אל תשבו ותחכו - השקיעו בכוח האדם, תנו להם את הכלים להצליח. ההצלחה של העובדים היא ההצלחה שלכם.

אוריה בן טובים מעביר הרצאות לארגונים ועובדים לאורכה ולרוחבה של הארץ. מחברות קטנות ועד ארגוני ענק, בכולם הוא מצליח לגעת ולשנות. אל תוך ההרצאות העוסקות בנושאים מעניינים כמו הקשבה לזולת, דיבור מול קהל ומנהיגות, הוא מכניס גם את סיפורו האישי ויוצר אמפטיה והזדהות בקרב הקהל. את ההרצאות ניתן להתאים לצורכי הארגון מבחינת התכנים וההקשר וניתן להשתמש בהם על מנת לארגן פעילויות מהנות ומועילות לעובד ולארגון. לתיאום הרצאה או לצורך פרטים נוספים, צרו קשר ונשמח לספר לכם עוד.

מה הלקוחות שלנו מספרים?
חברת נטלי
חברת נטלי
מומלץ

ברצוני להודות לך על ההרצאה בנושא "בניית כלים לעמידה מול קהל". תכני ההרצאה תאמו את ציפיותינו וקיבלו ציון גבוה במשובים. במיוחד בלטה היכולת שלך לזהות באופן מקצועי את הדגשים שיש לשפר ולמנף. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים